Menu Zamknij

Dietoterapia

Jeśli wiesz, że żywienie ma znaczenie, chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie wiesz, od czego zacząć i co jest dla Ciebie najlepsze, to przeczytaj dalej.

Medycyna chińska – korzyści dla Twojego zdrowia

Zapewniam, że ze mną dowiesz się: czym jest i jak działa medycyna chińska, która na pewno odmieni oblicze Twojego żywienia. Odwiedź mój gabinet dietetyczny i przekonaj się sam. Pozytywne zmiany w swoim organizmie, jakich możesz oczekiwać podczas pracy ze mną:przyprawy

 • zaczniesz wstawać wypoczęta/ty,
 • będziesz mieć więcej energii do pracy i do zabawy,
 • dostrzeżesz pozytywne zmiany w swoim wyglądzie,
 • poprawi się Twoja odporność na infekcje,
 • będziesz wiedzieć jak zarządzać swoim odżywianiem, aby służyło zdrowiu zamiast… szkodzić.

Celem nadrzędnym każdej mojej pracy z pacjentem jest:

 • osiągnięcie przez niego lepszego samopoczucia,
 • poprawienie stanu zdrowia,
 • pozbycie się zbędnych kilogramów.

Przyjmuję na konsultację dzieci od 3 roku życia, wtedy podczas spotkania konieczny jest również rodzic, nawet jeśli dziecko jest już nastolatkiem.

Specjalistyczny gabinet dietetyczny

Mój gabinet dietetyczny wydaje zalecenia żywieniowe, a także dotyczące aktywności fizycznej, oparte nie tylko na dietetyce, ziołolecznictwie czy elementach medycyny naturalnej, ale również na wiedzy, jaką oferuje medycyna chińska. To z niej czerpię sporo inspiracji w pracy z pacjentami. W mojej praktyce podstawy wschodniej medycyny sprawdzają się wspaniale.
Stan organizmu oceniam na podstawie naszej rozmowy, wyglądu języka, pulsu oraz wyników badań.

Pierwsze spotkanie trwa 60-90 minut.

Ode mnie dostaniesz wytyczne:

 • co jeść, a czego unikać,
 • jak jeść (pory posiłków, porcje, łączenie-niełączenie składników)
 • jakie stosować zamienniki niepolecanych produktów
 • jak powinny wyglądać Twoje posiłki (pomysły na każdą porę dnia)
 • recepturę na mieszankę ziołowa jeśli uznam, że w Twoim przypadku byłaby pomocna
 • sugestię odpowiedniej aktywności fizycznej oraz suplementacji

 Wprowadzimy małe zmiany kolejno, zaczynając od najważniejszej.

Przed spotkaniem:

Przygotuj swój jadłospis z 3 dni, w tym 1 weekendowy.

Jeśli masz wyniki badań z ostatnich 3 miesięcy (morfologia, mocz, glukoza na czczo, lipidogram, wskaźniki tarczycowe lub inne) przynieś ze sobą na konsultację.

Cel naszej pracy:

Po kilku miesiącach wyrobisz sobie nowe, dobre nawyki żywieniowe, będziesz już na stałe cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, a znajomi pękną z zazdrości, bo przy okazji zrzucisz parę niepotrzebnych kilogramów, które już tak łatwo nie wrócą.

Przy okazji nauczę Cię słuchania własnego organizmu i odpowiedniego reagowania na sygnały, które Ci wysyła Twoje ciało.przyprawy

Poniżej najpiękniejsze opinie po konsultacjach, którymi się z Wami dzielę:

Polecam bardzo pracę z Agnieszka Gorczycka! Po kilku miesiącach przestałam brać tabletki na tarczycę. Uważam to za ogromny sukces! Skomponowane herbaty ziołowe przez Agnieszka Gorczycka poprawiły mój stan zdrowia! Agnieszka Gorczycka jest specjalistka w swojej dziedzinie a dodatkowo jest empatyczna i zawsze odpowiada na każde moje pytanie lub niejasność! Polecam z całego serca!

Agnieszka

Gorąco polecam! Od kiedy stosuję dietę skomponowaną dla mnie przez mgr Gorczycką, uwzględniającą również moje ulubione przyzwyczajenia i znajdującą na nie sposób (nie chcę zrezygnować z kawy, choć powinnam jej unikać) czuję się o wiele lepiej. Dodatkowo zrzuciłam kilka kilogramów. To, co podoba mi się najbardziej, to fakt, że zalecenia są indywidualne, dla każdego pacjenta, zgodnie z potrzebami organizmu. Dodatkowo nie ma trudnych, wymyślnych przepisów, które trudno przygotować, lub zajmują bardzo dużo czasu. Stosowanie diety jest zwyczajnie możliwe i nie wymaga wywracania życia do góry nogami. Sama wizyta mega profesjonalna i w bardzo przyjemnej atmosferze 🙂

Małgorzata

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia i sposobu prowadzenia spotkania. Pani Agnieszka zrobiła kompletny wywiad ze mną, dostałam zalecenia dietetyczne. Moje zalecenia bazowały na grupach produktów, nie konkretnych przepisach, co bardzo mi pasuje, ale dostałam też do przyrządzenia mieszankę ziołową. Niektóre rzeczy były dla mnie nowe, ale ciekawe. Jak ze wszystkimi zaleceniami trzeba się do nich stosować aby przyniosły rezultat. Ziółka zaczęłam stosować, więc za jakiś czas będę mogła powiedzieć o wynikach.

Jolanta

A jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii zakupowej – czyli po co sięgać na półkach sklepowych, a co omijać szerokim łukiem – proponuję ci usługę zakupy z dietetykiem. Robimy je w wybranym przez Ciebie sklepie, ale możesz skorzystać też z mojego doświadczenia i sugestii gdzie najlepiej się zaopatrywać.

Inwestycja w zdrowie:

Pierwsza konsultacja                    150 zł
Każde następne spotkanie             120 zł

Zakupy z dietetykiem:

Każda rozpoczęta godzina              70 zł

Konsultuję również przez Skype.

Contact Us